WHATSAPP BİLGİ ALMA

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send/?phone=905340346505&text&type=phone_number&app_absent=0

Ürünler
Gürsan Tarım
Site Haritası
Sunbiotic Canlı Bakteri

 

Kurumsal

Hakkımızda

2000 yılında Gürsan Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak kurulan ve hizmet vermeye başlayan, şirketimiz her geçen gün ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırmakta kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak, tercih edilen bir marka olmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, ülkemizde ve dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mevcut ürün portföyüne her yıl yenilerini eklemektedir.

Her türlü üretim, satış, pazarlama, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini müşteri odaklı oluşturan, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla, kaliteyi arzulayan firmamız, yeniliğe açık yapısıyla müşterilerine en iyi imkanları sunmayı amaç edinmiştir. İş hayatındaki olumsuzluklara rağmen sosyal sorumluluğu ön planda tutan firmamız, çeşitli kuruluşlardan ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız takdirler doğrultusunda doğru yolda olduğunu ispatlamıştır.
 
Değerlerimiz

 Müşteri Odaklı Çalışarak Tabana Hitap Etmek
 Açık ve Dürüst Olmak
 Girişimciliği Teşvik Etmek
 Ticari Ahlakı Kazancın Önünde Tutmak
 Ekip Çalışmasına Önem Vermek
 Sosyal Sorumluluğun Bilincinde Olmak
 Kalite Politikasından Ödün Vermemek
 
Şirketimiz, bugüne kadar çevresine vermiş olduğu güven duygusu ve ticaret ahlakı müşteriyle sağlam bağların kurulmasına vesile olmuştur. Bu nedenle bize inanan ve güvenen değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet DOĞRU